5
Opis

Dátum turnaja - 28. decembra 2018 - piatok 8:00

Muži/Dorast a registrácia je obmedzená na max. 15 hráčov.
Každý tím, ktorý sa chce zúčastniť turnaja, sa musí vopred registrovať (Registrácia) a uhradiť štartovný poplatok

Štartovné vo výške 85 € je potrebné uhradiť na číslo účtu: SK 24 1100 0000 0029 3805 4703 alebo do rúk organizátora Martina Adamčíka - 0911 333 629

Správa pre prijímateľa: uveďte prosím názov Vášho tímu.
Posledným termínom pre úhradu štartovného poplatku je 20.12. 2018 !!!

Systém hry: 5 + 1, 2x10 min., Finále a o 3. miesto 2x15 min, posledné 3 min. čistý čas

Pravidlá: Bude sa hrať podľa platných pravidiel IFF, pričom time out je povolený v každom zápase.

Vyhodnotenie postupu: Víťaz po riadnom hracom čase získava 3 body a porazený 0 bodov. Keď v riadnom hracom čase nastane remíza, tímy si rozdelia po 1 bode. AK získajú dva alebo viac tímov po zápasoch skupin rovnaký počet bodov, potom o ďalšom postupe resp. poradí rozhoduje:- počet bodov dosiahnutých vo vzájomných zápasoch- rozdiel skóre vo vzájomnom zápase, celkové skóre, počet strelených gólov vo vzájomných zápasoch
- celkový počet strelených gólov
- celkový rozdiel skóre
- los
- séria 3 trestných nájazdov

Súpiska tímu: Každý tím musí najneskôr do 10 minút pred svojim prvým zápasom vyplnenú súpisku.

Zápis o zápase: Zápis o zápase je nutné vyplniť čitateľne, paličkovým písmom a predať ku stolíku zapisovateľov najneskôr 15 minút pred začiatkom každého zápasu . Formuláre budú k dispozícii počas registrácie.

Štart hráča: Hráč môže v priebehu turnaja nastúpiť len za jedno družstvo. Pri neoprávnenom štarte hráča bude príslušný zápas kontumovaný 0:5.

Šatne: Každý tím bude mať zabezpečenú šatňu s vlastným kľúčom. Ocenenie: Ocenené budú prvé 3 tímy - poháre, medaily a súčasne bude vyhlásený najlepší strelec, najlepší brankár a najlepší hráč turnaja.