49.48267169457164
19.480270641979587
Opis

Informácie o 4. ročníku Vianočného florbalového turnaja

Turnaj je organizovaný pre kategóriu Muži/Dorast a registrácia je obmedzená na 8 tímov, pričom každý tím môže mať max. 15 hráčov.

Každý tím, ktorý sa chce zúčastniť turnaja, sa musí vopred registrovať (Registrácia) a uhradiť štartovný poplatok 85 € bezhotovostným platobným prevodom na číslo účtu:

<span rgb(20,="" 24,="" 35);="" font-family:="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 13px;="" line-height:="" 17.94px;="" white-space:="" pre-wrap;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">SK8783605207004205368712

Správa pre prijímateľa: uveďte prosím názov Vášho tímu.
Posledným termínom pre úhradu štartovného poplatku je

20.12. 2015 !!!

Systém hry: 5 + 1

Hrací čas: 2 x 10 min. (hrubý čas), Finále a zápas o 3.miesto 2 x 15 min. (posledné 3 minúty sa hrajú na čistý čas). Hrací čas sa ešte môže modifikovať v závislosti od počtu nahlasených tímov.

Pravidlá: Bude sa hrať podľa platných pravidiel IFF, pričom time out je povolený len vo finále a zápase o 3.miesto.

Poistenie: Všetci účastníci turnaja štartujú na vlastné nebezpečenstvo, preto doporučujeme mať kartičku poistenca pre prípad úrazu.

Vyhodnotenie postupu: Víťaz po riadnom hracom čase získava 3 body a porazený 0 bodov. Keď v riadnom hracom čase nastane remíza, budú nasledovať samostatné nájazdy. Víťaz po sn. získava 2 body a porazený 1 bod. AK získajú dva alebo viac tímov po zápasoch skupin rovnaký počet bodov, potom o ďalšom postupe resp. poradí rozhoduje:

- séria 3 trestných nájazdov
- séria 1 trestného nájazdu (náhla smrť)

Súpiska tímu: Každý tím musí najneskôr do 20. 12. 2015 poslať vyplnenú pevnú súpisku. Od tohto momentu už nie je možné súpisku dopĺňať, ani iným spôsobom meniť.

Zápis o zápase: Zápis o zápase je nutné vyplniť čitateľne, paličkovým písmom a predať ku stolíku zapisovateľov najneskôr 15 minút pred začiatkom každého zápasu . Formuláre budú k dispozícii počas registrácie.

Čakacia doba: Maximálna čakacia doba je 5 minút. Potom nasleduje kontumácia 0:5 v neprospech meškajúceho tímu. Ak tím dosiahne dve kontumácie v prípade meškania, bude dany tím z turnaja vylúčený a jeho výsledky anulované.

Štart hráča: Hráč môže v priebehu turnaja nastúpiť len za jedno družstvo. Pri neoprávnenom štarte hráča bude príslušný zápas kontumovaný 0:5.

Vylúčenie hráča: ČK 1 vedie automaticky k vylúčeniu do konca daného zápasu, ČK 2 znamená automaticky stop na nasledujúci zápas a udelenie ČK 3 vedie k vylúčeniu previnilého do konca turnaja.

Šatne: Každý tím bude mať zabezpečenú šatňu s vlastným kľúčom.

Ocenenie: Ocenené budú prvé 3 tímy - poháre, medaily a súčasne bude vyhlásený najlepší strelec, najlepší brankár a najlepší hráč turnaja.